Oferujemy wysokiej jakości drewno kominkowe oraz drewno opałowe.

Drewno kominkowe sezonowane, przesuszone i świeże.

Firma „SEBKOP” Toszek pow. Gliwice zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości drewna do kominka i drewna na opał.

Zamówienia drewna kominkowego – +48609310667

drewno kominkowe i na opał

drewno kominkowe i na opał

Sprzedawane przez Nas drewno pochodzi głównie z Lasów Państwowych w związku z czym nie ma obaw co do legalności jego pochodzenia.

Wieloletnie doświadczenie w branży, pozwoliło nam uzyskać grono stałych Klientów, które z roku na rok ulega systematycznemu zwiększeniu.

W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta, dlatego drewno do kominka i drewno na opał dostarczamy poukładane na samochodzie, w zamówionej ilości oraz w odpowiednim sortymencie.

Drewno kominkowe i na opał dostarczamy do klienta samochodem samowyładowczym o pojemności skrzyni 4 mp.

U nas istnieje możliwość łączenia zamówień np.:
drewna kominkowego 3mp. dębu oraz drewna na opał 1mp. sosny.

Oferujemy następujące rodzaje drewna do kominka i na opał : ( drewno sezonowane )

  • buk,
  • dąb,
  • sosna,
  • brzoza,
  • olcha.

Wartości energetyczne drewna oraz wiele porad związanych z opalaniem drewnem można zobaczyć tutaj: http://www.instalacjebudowlane.pl/152-33-68-wartosc-energetyczna-drewna-opalowego–tabela.html

Standardowy wymiar cięcia to 30cm. Na zamówienie możliwe również inne wymiary.
Drewno na życzenie klienta może być połupane na cieńsze lub grubsze szczepy.
Zapraszamy do osobistego wyboru drewna z placu.

Foto galeria

Oferta skierowana jest przed wszystkim do klientów z terenu województwa Śląskiego i Opolskiego.

Oferujemy drewno kominkowe oraz drewno opałowe:

DĄB

Drewno twarde, cięzkie, posiada dość grubą korę. najbardziej polularnie w naszych okolicach ze względu na dość liczne jego występowanie w lasach. Uznawane jest za drewno trudno wysychające, ale sezonowane w przewiewnych i nasłonecznionych miejscach przesycha niewiele wolniej od pozostałych gatunków. Cieszy się dużą popularnością dzięki długiemu powolnemu i spalaniu

BUK ( drewno kominkowe buk )

Drewno które posiada bardzo podobne właściwości do grabu. Mokre drewno bukowe posiada największą ilość wody wśród wszystkich gatunków drzew liściastych tutaj opisanych, ale podobnie jak grab charakteryzuje się dobrym i dość szybkim przesychaniem. Posiada podobnie go grabu cienką korę.

BRZOZA – ( drewno brzozowe do kominka )

Dawniej drewno uznawane jako podstawowe drewno kominkowe, dziś ustąpiło modzie na twardsze i bardziej kaloryczne gatunki, często w porównaniu z brzozą znacznie przeceniane. Drewno brzozowe uznawane jest za drewno twarde lub średnio-twarde, ale jego kaloryczność jest niewiele mniejsza od pozostałych wyżej wymienionych gatunków. Drewno brzozy szybko wysycha, posiada niewielką ilość kory poza odcinkami odziomkowymi. Dobrze się rozpala, przez co często kupowana jest jako drewno służące do rozpalania w kominku.

SOSNA

Jak wszystkie rodzaje drewna iglastego powoduje iskrzenie podczas palenia, dlatego optymalnie nadaje się do spalania w zamkniętych paleniskach. Drewno sosnowe można łatwo zapalić i jest podatne na rozszczepianie, dlatego też świetnie się prawdza jako drewno na rozpałkę. Sosna, jak wszystkie miękkie rodzaje drewna, spala się bardzo szybko i nierównomiernie, co jest związanie z niewielką gęstością drewna.

Zapewniamy szybki transport w okolicach miejscowości: Toszek, Gliwice, Pyskowice, Rudziniec, Wielowieś, Bierawa, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Ujazd, Paczyna, Kotulin, Poniszowice.

Drewno kominkowe zakupione w Sebkop to nieodzowny materiał do każdego kominka.

Od wielu lat oferujemy naszym Klientom na terenie Śląska drewno:

  • sezonowane,
  • przesuszone,
  • świeże.

Profesjonalny zespół Sebkop zawsze zwraca szczególną uwagę na jakość sprzedawanego drewna i co niezwykle ważne, sposób przechowywania drewna kominkowego.
Nasz profesjonalizm pozwala nam zapewnić produkt najwyższej jakości, doceniany od lat przez naszych wielu zadowolonych odbiorców.

Nasz skład drewna kominkowego i opałowego:

Oferujemy naszym klientom: 

drewno kominkowe, drewno opałowe, olx drewno kominkowe, drewno kominkowe cena, drewno do kominka, olx drewno opałowe, drewno opałowe, drzewo opałowe, drewno opałowe cena, drewno kominkowe Gliwice, drewno opałowe Gliwice, drewno opałowe, drewno opałowe Gliwice, drewno kominkowe Śląsk, drewno kominkowe strzelce opolskie, jakie drewno do kominka, opał drewno, drewno kominkowe śląskie, sprzedaż drewna kominkowego, drewno kominkowe opałowe, kaloryczność drewna kominkowego.

Print Friendly, PDF & Email